O nás

Akademie vzniká jako podpora aktivního životního stylu jednotlivců, skupin, firem; aktivním sportovcům i začátečníkům. Kombinujeme odborné znalosti a vlastní sportovní zkušenosti, k životu, tréninku i klientům  přistupujeme komplexně a především s optimistickým nadhledem.
Cvičení a tréninky jsou viceoborovou kombinací reagující na individuální potřeby a nejnovější trendy. Hrajeme tenis, využíváme prvky jógy i pilates, funkčního posilování i klasického fitness tréninku. Tvoříme tréninkové skupiny, nebojíme se tvrdého tréninku a pečlivé a vytrvalé práce na sobě samých. Tvoříme místo založené na fair-play, s místem pro zábavu a dobrý pocit ze sebe samých. 

Naše hodnoty jsou radikální upřímnost, respekt a FairPlay. 

Pro maximální tenisové výkony spolupracujeme se značkou Yonex, která je považována za záruku kvality a nejmodernějších technologií. Její design není mainstream. Je jedinečný, originální a návykový. Stejně jako my. 

Doplňkovým sortimentem podporujeme každodenní wellbeing produkty, které mají smysl, a kterým samy rozumíme. 

--

Mgr. Aneta Šmerdová, MBA (certifikovaný tenisový trenér II.třídy, instruktor skupinových lekcí, výživový poradce a kinesiotapingu) 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: