Tenisová škola a školička

Hledáte pro svoje děti sport na celý život? Chcete, aby to bylo v kamarádském prostředí, kde se naučí fair play? Rádi vás přivítáme v naší tenisové akademii.

Zaměřujeme se na rozvoj hráčů jak na rekreační, tak soutěžní úrovni (děti do 9 let). Talentované děti, vybrané v průběhu sezóny, mají možnost soutěžit jak v týmových, tak v individuálních soutěžích. Přihlášky do tenisové školičky jsou možné po celý rok, hlavní nábory a zkušební hodiny probíhají na jaře a na podzim.

Tréninkový rozvrh je tvořen dle vybraného programu, věku, zkušeností a počtu tréninků dítěte. Stálý rozvrh je tvořen zvlášť na 3 roční sezóny: jarní, podzimní a zimní; v letních měsících probíhají příměstské kempy, jedno a vícedenní kempy a tréninky dle individuálních požadavků.

Vize a mise akademie:

Tenisová akademie se zabývá pohybovou, sportovní a tenisovou přípravou pro děti od 4 let, mládež a dospělé hráče. Prostřednictvím tenisu poznáváme vlastní hranice, učíme se práci s tělem i myslí. Tréninky probíhají každý den, často i o víkendech. Aktuální tréninková místa jsou Holubice a Tenis park Lužánky.

Vytváříme u hráčů pozitivní vztah k tenisu. Naší prioritou je kvalitní technická, taktická i tenisová průprava. V tréninku děti učíme morálně-etické hodnoty spojené s „bílým sportem“, které uplatní v mnoha oblastech nejen sportovního života. Věříme, že díky kvalitnímu základu si mohou děti sport užívat do vysokého věku, ať už rekreační či závodní úrovni. 

Začínající tenisty v pozdějším věku připravíme a technicky vybavíme ke hře, zkušeným a pokročilým pomáháme řešit technické, herní a pohybové limity. 

Tenisově-pohybová příprava předškolních dětí v obci Holubice. Tenisové tréninky jsou součástí s pečlivým zaměřením na přirozený a zdravý rozvoj mladých sportovců. 

 

Aktuální tréninková místa:

BLTC Brno (Tenis park Lužánky)

Tenisová školička v brněnském parku Lužánky, >150 dětí a dospělých klientů, kondiční příprava, závodní tenis.  

Tréninková skupina HOLUBICE

Tenis kategorií modrá, červená a oranžová; tenisová výuka, pohybová průprava, možnost závodního tenisu.

 

Připravujeme:

TK-KOMÁROV, Křenovice, Pozořice

Záznamy nebyly nalezeny...