YONEX JUNIOR Dětská raketa (vel.17-26)

55

Yonex juniorské rakety doprovodí děti jejich tenisovými začátky a průpravou. Důraz na kvalitu vytvoří nejlepší podmínky pro pozitivní vztah ke sportu, snižuje riziko chronického poškození těla nevhodným vybavením a materiály jsou odolnější vůči poškození. Tenisové rakety Junior jsou ve velikostech 17, 21, 23, 25 a 26.


  • Na dotaz
2 100 Kč
Kategorie: Tenisové rakety JUNIOR
 
Yonex CZ spadá pod japonskou skupinu Yonex Company, která byla založena v roce 1958 pod názvem Yoneyama Company. První úspěchy jsme zaznamenali ve výrobě badmintonového vybavení. Právě v něm jsme jedničkou, o čemž svědčí fakt, že sponzorujeme i All England Open Badminton Championships a dokonce jsme partnerem Mezinárodní federace badmintonu.
V minulosti jsme do svého sortimentu přidali i tenisové vybavení a brzo se tak stali uznávanou konkurencí i v tomto sportu. Neusnuli jsme na vavřínech, a proto v dnešní době můžeme nabídnout i vybavení například na golf, florbal či squash.
Naše hodnoty jsme promítli i do našeho loga. Obsahuje dvě barvy. Modrá symbolizuje letní oblohu a zelená čerstvě posekanou trávu. Zároveň je logo znakem naší úcty k přírodě, společnosti a sportu.
 
Yonex je značka pro všechny, kteří hrají fair play!
 
image001.jpg