PERCEPT Series

TENISOVÁ RAKETA YONEX PERCEPT - OLIVE GREEN

3_small

Nádherný design se střetem dvou konceptů, které symbolizují protichůdné prvky, vytváří klidný, ale přesto energický vzhled. Základní olivová barva symbolizuje harmonii a sofistikovanost, aniž by působila příliš odvážně, zatímco akcentní růžová barva dodává raketě osobitý, klidný nádech.

Díky třem hlavním přednostem Vám budou nové Percept připadat jako prodloužení vaší vlastní ruky.

  • SERVO FILTR snižuje nežádoucí vibrace a zaměřuje se na přenos užitečných vibrací do ruky během odehrávání míčku.
  • System FlexCon umožňuje o 10% větší ball-pocketing a tím zajistí hráči ještě lepší kontrolu na míčku.
  • Stabilní trajektorie – tužší rám rakety umožňuje stabilní a konzistentní trajektorii míče.

Nová série Percept je určená středně pokročilým a profesionálním hráčům, kteří mají rádi konzistenci a jistotu v silných úderech.  Ideální je také pro ty, kteří hledají silné spojení s raketou a stabilní trajektorii míče pro konzistentní hratelnost.

 

TECHNOLOGIE:

 

isometric-tenis.jpg ISOMETRIC

Firma Yonex zdokonalila technologii ISOMETRIC. Proti minulé řadě tenisových raket VCore se optimální úderová plocha (sweet spot) zvětšila o dalších 7%. Díky této technologii mají údery zahrané mimo ideální úderovou plochu prakticky totožnou razanci a rotaci.

servo-filter.JPG

SERVO FILTR

Selektivní tlumení vibrací. Průhledná fólie umístěná mezi grafitem zvyšuje pružnost při tlaku a odfiltruje zbytečné vibrace. Výsledkem je o 60% lepší flexibilita a o 500% rychlejší tlumení vibrací než v pouhém grafitu.Během odehrávání absorbují Vaše ruce informace prostřednictvím vibrací rakety. SERVO FILTER odstraňuje zbytečné vibrace o 14 % rychleji než běžný grafit bez filtru. Hráči tak získávají přesnější smyslové informace, což zlepšuje kontrolu nad míčem.

flexcon2g.JPG

FLEXCON SYSTEM+2G-NAMD™ FLEX FORCE

Flexibilita a kontrola. Zúžený a prodloužený krček rakety je vyroben pomocí 2G-Namd Flex force a SERVO FILTER. Tento systém pomáhá k o 15% větší flexibilitě rakety a zlepšuje ball-pocketing, který zajišťuje vyšší kontrolu nad míčkem. Zvýšení flexibility shaftu rakety díky FlexCon Systemu umožní o 10% delší ball-pocketing ve srovnání s řadou raket VCORE PRO, což hráči usnadní kontrolu a přesné umístění míčku.

stiff-racket-face.JPG

STIFF RACQUET FACE DESIGN

Stabilní trajektorie míčku – nová tuhá konstrukce rámu je vytvořena za pomocí více vrstev grafitu, což zajistí velkou pevnost a o 3% vyšší stabilitu. Díky tomu se snižuje vychýlení míčku. Skutečné výsledky testů firmy YONEX ukazují zlepšení trajektorie o 6,7% a velké zlepšení trajektorie letu u míčků netrefených ve středu rakety. Zvýšením obsahu grafitu v raketě se tak i rapidně zvyšuje kontrola.

 

 

Oficiální video Yonex: https://www.youtube.com/watch?v=XzfDzePsMXI