VCORE PRO Series

YONEX VCORE PRO ZELENO-FIALOVÁ

5

 

 

 

 

 

 

 

Nová řada VCORE PRO je zaměřená na kontrolu, přesnost a pružnost. Tato série cílí na zkušené hráče a nadějné juniory, kteří se snaží do své hry přenést více kontroly. Tenisté, kteří mají potřebné technické dovednosti a preferují tradiční rámy tak budou absolutně nadšeni z této řady.

Skvělá kontrola rakety, vyšší odskok, vysoká rychlost a drtivá síla, to vše můžete očekávat od série raket YONEX VCORE PRO. Díky novému materiálu Namd a vylepšenému designu krčku rakety je agresivní spin největší zbraní této řady. 

 

Technologie 

isometric-tenis.jpg

 ISOMETRIC

Firma Yonex zdokonalila technologii ISOMETRIC. Proti minulé řadě tenisových raket VCore se optimální úderová plocha (sweet spot) zvětšila o dalších 7%. Díky této technologii mají údery zahrané mimo ideální úderovou plochu prakticky totožnou razanci a rotaci.

lock booster system.jpg

LOCK BOOSTER System 

 

Nový Lock Booster System s větším počtem průchodek směrem k vrcholu rakety. Výplet je v průchodkách skvěle zasazen a tím zajistí větší sílu a úžasnou rotaci Vašich míčků. 

vdm.JPG

VDM

VDM (VibrationDampeningMesh) je pružný materiál ze síťoviny, který dobře přilne ke grafitu. Tento materiál je integrován do rukojeti a snižuje nežádoucí vibrace o 54%. Tím významně šetří ruku, snižuje její únavu při zápasech, snižuje nebezpečí zranění a navíc dodává skvělý cit při odpalu.

namd tenis.jpg

Namd

Jedná se o zcela nový materiál, který výrazně zlepšuje přilnavost grafitových vláken a pryskyřice připojením nanomaterálů přímo k těmto grafitovým vláknům. Namd kombinuje měkké a tvrdé "vlastnosti", dává shaftu větší pružnost a odolnost vůči kroucení a napomáhá tak k agresivním úderům a útočným spinům.

2g.JPG

 2G-NAMD FLEX FORCE

Proti běžnému grafitu, který při vysoké rychlosti švihu tuhne, je nový materiál NAMD schopen udržet si skvělou pružnost i při tvrdém úderu. Nový FlexForce grafit má strukturu uhlíkových nanotrubiček, které grafit drží pevně pohromadě a snižují tak nežádoucí ztráty energie. Díky své flexibilitě se materiál po počáteční deformaci bleskově navrací do své původní polohy.

extended-shaft-2.JPG

EXTENDED SHAFT (TBA) 

Vylepšený design pro dosažená toho nejlepšího spinu. Díky delšímu shaftu, tenčímu rámu a sníženému krčku je zajištěn vyšší spinový potenciál. Zúžená box-frame konstrukce poskytuje až o 36 % větší pružnost. 

flex fuse.JPG

FLEX FUSE 

Skvělá pružnost a cit! Polymer absorbující nárazy je integrován do rámu, čímž je zajištěna vyšší pružnost rakety. Zároveň funguje jako tlumič a filtruje tak nežádoucí vibrace.

flex-force.jpg

2G-NAMD FLEX FORCE 

 Flex Force grafit umožní raketě rychlé ohnutí a vyšší snapback, čímž se zajistí lepší spin a rychlejší akcelerace míčku hned po jeho kontaktu se strunou.

Flexcon_System.jpg

Flexcon System

Zúžený a prodloužený box-frame shaft je vyroben z grafitu Flex Force a Flex Fuse pro přesné ovládání míčku. Díky tomu je raketa ještě pružnější a odehrané míčky přesnější.