VCORE PRO Series

YONEX VCORE PRO 97 - 310 G - ZELENÁ, FIALOVÁ

Skvělá kontrola rakety, vyšší odskok, vysoká rychlost a drtivá síla, to vše můžete očekávat od série raket YONEX VCORE PRO. Díky novému materiálu Namd a vylepšenému designu krčku rakety je agresivní spin největší zbraní této řady. 

Nová řada VCORE PRO je zaměřená na kontrolu, přesnost a pružnost. Tato série cílí na zkušené hráče a nadějné juniory, kteří se snaží do své hry přenést více kontroly. Tenisté, kteří mají potřebné technické dovednosti a preferují tradiční rámy tak budou absolutně nadšeni z této řady.

 

Technologie

ISOMETRIC 

Firma Yonex zdokonalila technologii ISOMETRIC. Proti minulé řadě tenisových raket VCore se optimální úderová plocha (sweet spot) zvětšila o dalších 7%. Díky této technologii mají údery zahrané mimo ideální úderovou plochu prakticky totožnou razanci a rotaci.

isometric-tenis.jpg

LOCK BOOSTER System 

Nový Lock Booster System s větším počtem průchodek směrem k vrcholu rakety. Výplet je v průchodkách skvěle zasazen a tím zajistí větší sílu a úžasnou rotaci Vašich míčků. 

lock booster system.jpg

VDM 

VDM (VibrationDampeningMesh) je pružný materiál ze síťoviny, který dobře přilne ke grafitu. Tento materiál je integrován do rukojeti a snižuje nežádoucí vibrace o 54%. Tím významně šetří ruku, snižuje její únavu při zápasech, snižuje nebezpečí zranění a navíc dodává skvělý cit při odpalu.

vdm.JPG

Namd 

Jedná se o zcela nový materiál, který výrazně zlepšuje přilnavost grafitových vláken a pryskyřice připojením nanomaterálů přímo k těmto grafitovým vláknům. Namd kombinuje měkké a tvrdé "vlastnosti", dává shaftu větší pružnost a odolnost vůči kroucení a napomáhá tak k agresivním úderům a útočným spinům.

namd tenis.jpg

 2G-NAMD FLEX FORCE 

Proti běžnému grafitu, který při vysoké rychlosti švihu tuhne, je nový materiál NAMD schopen udržet si skvělou pružnost i při tvrdém úderu. Nový FlexForce grafit má strukturu uhlíkových nanotrubiček, které grafit drží pevně pohromadě a snižují tak nežádoucí ztráty energie. Díky své flexibilitě se materiál po počáteční deformaci bleskově navrací do své původní polohy.

2g.JPG

EXTENDED SHAFT (TBA) 

Vylepšený design pro dosažená toho nejlepšího spinu. Díky delšímu shaftu, tenčímu rámu a sníženému krčku je zajištěn vyšší spinový potenciál. Zúžená box-frame konstrukce poskytuje až o 36 % větší pružnost.

extended-shaft-2.JPG

FLEX FUSE 

Skvělá pružnost a cit! Polymer absorbující nárazy je integrován do rámu, čímž je zajištěna vyšší pružnost rakety. Zároveň funguje jako tlumič a filtruje tak nežádoucí vibrace.

flex fuse.JPG

2G-NAMD FLEX FORCE 

Flex Force grafit umožní raketě rychlé ohnutí a vyšší snapback, čímž se zajistí lepší spin a rychlejší akcelerace míčku hned po jeho kontaktu se strunou. 

flex-force.jpg

Flexcon System

Zúžený a prodloužený box-frame shaft je vyroben z grafitu Flex Force a Flex Fuse pro přesné ovládání míčku. Díky tomu je raketa ještě pružnější a odehrané míčky přesnější. 

Flexcon_System.jpg